Na sprzedaż działka o powierzchni 1768 m², zlokalizowana na wjeździe do miasta Pakość, w doskonałej lokalizacji, z łatwym dostępem do najważniejszych punktów usługowych. Cena: 180 000 zł.
Działka położona przy drodze dojazdowej wyłożonej kostką, która jest oświetlona, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. W pobliżu znajdują się liczne lokale usługowe oraz supermarkety.
Wszystkie media dostępne w drodze (prąd, gaz, woda). Wymiary działki: ok. 44 x 38 x 34 x 66m.
Wydane warunki na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego: - Dopuszcza się budowę domu jednorodzinnego, - Dopuszcza się podpiwniczenie budynku, - Budynek do dwóch kondygnacji nadziemnych, - Maksymalna wysokość projektowanej zabudowy budynku do 9m, - Maksymalna szerokość elewacji frontowej budynku do 20m, - Dach jedno, dwu lub czterospadowy o kącie nachylenia od 1,5 do 45 stopni. Warunki zabudowy obejmują również możliwość postawienia garażu oraz budynku gospodarczego, co daje szerokie możliwości aranżacyjne i użytkowe.
Zapraszam do kontaktu! Julia 573 092 536.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.