Atrakcyjna, duża działka nr 123/1 o powierzchni 9 990 m2 przy ul. Sportowej w Brzezinie. Działka nie posiada MPZP. Wymiary działki to: 37m x 270 m. Ulica Sportowa posiada nawierzchnię utwardzoną, jest ulicą oświetloną.
W obowiązującym studium zagospodarowania, działka położona na terenie zabudowy mieszkaniowej.
Brzezina to miejscowość położona w odległości 6 km od granicy Wrocławia. Jest dobrze skomunikowana z Wrocławiem. Obwodnica Wrocławia, stacja kolejowa w Brzezince Średzkiej, 3 linie autobusowe - podmiejskie.
Działka znajduje się niedaleko Lasu Mokrzańskiego, największego kompleksu leśnego w okolicach Wrocławia. W pobliżu Brzeziny znajduje się słynny Pałac na wodzie w Wojnowicach.
Działka ta może być atrakcyjną ofertą dla deweloperów i indywidualnych inwestorów. Media: woda i prąd w ulicy.
Zainteresowanych ofertą zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty Jan Kawiak te: 720 860 700
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy. Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.
Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Zgodnie z Ustawą z dnia 26 lipca 2024 r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, ustawy o ochronie baz danych oraz ustawy o zbiorowym zarządzaniu prawami autorskimi i prawami pokrewnymi, wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.